Ombudsman pro zdraví

Ombudsman pro zdraví poskytuje bezplatné online a osobní právní poradenství všem, kteří si ve zdravotnictví a navazujícím systému sociálních služeb nevědí rady se svými právy a povinnostmi.

Poradní sbor Kanceláře Ombudsmana pro zdraví chce apelovat na to, abychom všichni věděli, kde můžeme dostat jaké zdravotní služby. Zajišťuje akreditovanou odbornou praxi studentům Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a dlouhodobé stáže studentům právnických fakult z celé ČR. Za svou činnost získal právnické ocenění Pro bono & CSR 2017, které uděluje mediální dům Economia s měsíčníkem Právní rádce. 

Více informací zde

Zdroj: web města Prachatice

Další zprávy

23.08.2019
Úřad požadoval zaplacení místního poplatku za užívání veřejného prostranství po vlastníkovi domu, který si na svůj sjezd do garáže složil stavební materiál pro rekonstrukci.

Úřad to považoval za zábor veřejného prostranství. Vlastník s tím nesouhlasil, ale poplatek nakonec...

20.08.2019 Do soutěže Stavba roku 2019 se letos přihlásilo 53 staveb z celé České republiky.
16.08.2019 Jestli se jakkoli zajímáto o to, v jakém prostředí žijete, mohl by vás tento časopis zaujmout.
14.08.2019 Ministerstvo pro místní rozvoj plánuje začátkem září letošního roku vyhlásit výzvu na podávání žádostí o podporu na obnovu obecního a krajského majetku po živelních pohromách, konkrétně po letošních přívalových deštích. Pro žadatele bude připraveno 50 milionů korun.
13.08.2019 Modernizace koupelny, bourání zárubní, pokládka nové podlahy – to je jen malý výčet z mnoha rekonstrukcí a oprav, které doma běžně děláme.