Ombudsman pro zdraví

Ombudsman pro zdraví poskytuje bezplatné online a osobní právní poradenství všem, kteří si ve zdravotnictví a navazujícím systému sociálních služeb nevědí rady se svými právy a povinnostmi.

Poradní sbor Kanceláře Ombudsmana pro zdraví chce apelovat na to, abychom všichni věděli, kde můžeme dostat jaké zdravotní služby. Zajišťuje akreditovanou odbornou praxi studentům Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a dlouhodobé stáže studentům právnických fakult z celé ČR. Za svou činnost získal právnické ocenění Pro bono & CSR 2017, které uděluje mediální dům Economia s měsíčníkem Právní rádce. 

Více informací zde

Zdroj: web města Prachatice

Další zprávy

23.04.2019
Rozúčtování nákladů na teplou vodu se řídí několika zákony a vyhláškami.

Právní úprava rozúčtování nákladů na teplou vodu se bude řídit zákonem č. <link...

18.04.2019 Vlastníci bytových domů, společenství vlastníků jednotek a bytová družstva mohou stále získat dotace na zateplování bytových domů. IROP (Integrovaný regionální operační program), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj.
17.04.2019 Spotřeby energií, jejich rozúčtování a vyúčtování, to je každoročně ostře sledovaný jarní příběh. Co všechno by nám nemělo uniknout?
15.04.2019 Zastupitelé města Plzně schválili novou Koncepci sociálního a dostupného bydlení na roky 2019–2022.
12.04.2019 Pro řízení spotřeb energií a médií v bytových domech je prvotním předpokladem jejich průběžné měření a vyhodnocování.