V Mělníce díky SFRB opravili základy panelového domu

Třináct set korun měsíčně budou po dobu dvaceti let splácet obyvatelé jednotlivých bytů menšího mělnického panelového domu, který díky půjčce od Státního fondu rozvoje bydlení prošel rekonstrukcí. Zaměřila se především na opravu hydroizolace, sanaci základů a zateplení.

Po opravě a sanací základů

Obyvatelé šesti bytů z domu ve Fričově ulici na Mělníce se rozhodli půjčit si peníze od SFRB v rámci programu Panel 2013+, díky čemuž získali nízký a pevně fixovaný úrok po celou dobu splácení. 

KlientSpolečenství vlastníků Fričova v Mělníku
Datum uzavření smlouvy o úvěru22. října 2013
Výše úvěru1 500 000 korun
Cíl rekonstrukcezateplení obvodového pláště, sanaci základů a hydroizolaci, opravu a zateplení střechy, opravu výtahu a hromosvodů, opravu balkonů včetně zábradlí

Zdroj: SFRB

  • Původní stav

Další zprávy

16.01.2019
Jméno usedlosti Šatovka v Šáreckém údolí je v našem povědomí nejspíš spjato se squaterstvím. To už je ale minulost, objekt bude sloužit seniorům.

Šatovku najdeme v nejkrásnější části Prahy, v romantickém Šáreckém údolí. Stav budovy byl léta...

15.01.2019 Hned v úvodu si řekneme, že ano, ale je nutno dodržet určitá pravidla a postupy.
14.01.2019 V těchto dnech je ještě stále možné podávat žádosti o poskytnutí národních dotací Ministerstva pro místní rozvoj. Ministerstvo vyslyšelo požadavky starostek a starostů a vyhlásilo i zcela nové dotační programy.
10.01.2019 Často se traduje, a je to slyšet i v médiích, že pro jakoukoliv stavební činnost je vyžadován souhlas souseda.
07.01.2019 K vlastnickému právu náleží též právo bránit svůj majetek proti neoprávněným zásahům. Právě oplocování pozemku je projevem vůle vlastníka chránit svůj majetek.