Energetické úspory. Únorový seriál

Světovým tématem číslo jedna jsou energie, i náš únorový seriál se jim bude věnovat.

Energetické úspory

Jistě že ne z geopolitického hlediska, ale na možnosti energetických úspor se podíváme průzorem „obyčejného života“, tedy každodenní reality, s níž se potýkáme, a půjde nám především o to zjistit, co všechno může pojem energetická úspora znamenat.

Ruku v ruce s tím jde téma rekonstrukcí, jejichž provedení má ovšem nezanedbatelný vliv na nájemné, a i tuto skutečnost chceme v seriálu zohlednit. Pokusíme se vás též provést labyrintem dotací na energetické úspory.

Texty jako vždy rozdělíme do několika tematických skupin, a pokud by vás zajímaly podrobnosti či byste potřebovali upřesnění týkající se vaší konkrétní situace, pište své dotazy na  info@portalobydleni.cz 

Další zprávy

19.02.2018
Jestliže se chystáte obložit svou koupelnu a nikdy před tím jste to nedělali, získáte řadu zkušeností, často negativních, které vám napříště ušetří spoustu času a energie.

Zkušenosti jsou o to cennější, pokud je na shánění firmy a na samotné práce málo času. Čím jsme...

16.02.2018 V minulém díle seriálu jsme se věnovali technické části správy bytového domu, tentokrát se budeme podrobně věnovat stránce ekonomické.
15.02.2018 Prvního ledna 2018 vešel v účinnost zákon č. 225/2017 Sb., kterým se mění zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony.
14.02.2018 Zateplení fasády domu dokáže ušetřit až 50 % nákladů na vytápění a klimatizaci ročně. Dům navíc dostane nový kabát, který dnes s drobnými opravami vydrží 50 i více let.
13.02.2018 Technický facility management je v případě bytových domů komplexní technická správa objektu.