Energetické úspory. Únorový seriál

Světovým tématem číslo jedna jsou energie, i náš únorový seriál se jim bude věnovat.

Energetické úspory

Jistě že ne z geopolitického hlediska, ale na možnosti energetických úspor se podíváme průzorem „obyčejného života“, tedy každodenní reality, s níž se potýkáme, a půjde nám především o to zjistit, co všechno může pojem energetická úspora znamenat.

Ruku v ruce s tím jde téma rekonstrukcí, jejichž provedení má ovšem nezanedbatelný vliv na nájemné, a i tuto skutečnost chceme v seriálu zohlednit. Pokusíme se vás též provést labyrintem dotací na energetické úspory.

Texty jako vždy rozdělíme do několika tematických skupin, a pokud by vás zajímaly podrobnosti či byste potřebovali upřesnění týkající se vaší konkrétní situace, pište své dotazy na  info@portalobydleni.cz 

Další zprávy

02.05.2018
26. ročník soutěže STAVBA ROKU 2018 uzavírá seznam přihlášených staveb 1. června 2018.

Do soutěže mohou být přihlášeny stavby nové i rekonstruované, urbanistické realizace veřejného...

30.04.2018 Při zjištění vlhkosti v bytovém domě nebo bytě je nejdůležitějším krokem zjistit skutečnou příčinu vlhkosti a následně navrhnout opatření k jejímu odstranění.
27.04.2018 Před vlastní modernizací kuchyní a koupelen v bytech bytových domů bychom měli posoudit stavebně technický stav konstrukcí, kterých se navrhované stavební úpravy budou týkat. Platí přitom zásada, že než přistoupíme k vlastní modernizaci, měly by být odstraněny poruchy stavby, které v dalším postupu výstavby mohou znehodnotit její výsledek.
25.04.2018 Podlahy v bytových domech musí splňovat zejména požadavky na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví.
23.04.2018 Ať už se chystáte zateplovat podkroví svépomocí nebo požádáte o spolupráci odborníky, rozhodně se vám budou hodit následující tipy a doporučení.