15. června 2024

Letošní ročník FóraBD se uskuteční 22.-23. listopadu 2023

Konference FórumBD bude i letos zaměřena na aktuální témata správy bytových domů. Odborníci, mezi nimiž nebude chybět například ani ředitel sekce metodiky a podpor SFPI Martin Klouda, proberou vývoj české ekonomiky a dopady vyhlášených úsporných opatření, technologie pro bytové domy, legislativu, trendy bydlení a situaci družstevní výstavby.

Program bude opět rozdělen do dvou sálů, v každém budou probíhat prezentace a diskuse k různým tématům. Už v minulých ročnících jsme se přesvědčili, že setkání velkých bytových družstev pomáhá k jejich dalšímu rozvoji. Hovořilo se o zajímavých obchodních příležitostech, vyměnili jsme si užitečné know-how a získali nové kontakty. Bytová družstva v ČR spravují více než milion bytových jednotek. To mimo jiné znamená správu přibližně 25 tisíc SVJ, z toho jsou 4 tisíce SVJ, kde bytová družstva zajišťují výkon statutárního orgánu.

Konference FórumBD je uzavřená pouze pro zástupce velkých bytových družstev a jejich partnery. Pořadatelé konference jsou Česká společnost pro rozvoj bydlení (ČSRB), Svaz českých a moravských bytových družstev (SČMBD) a Družstevní marketingové sdružení česká republika (DMS ČR) za podpory Sdružení nájemníků (SON ČR). Spolu organizátorem konference je iMarketstudio s.r.o.